Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Серед українських матерів-героїнь, удостоєних почесного звання України, - дві житомирянки

10.01.2020
Серед українських матерів-героїнь, удостоєних почесного звання України, - дві житомирянки

Сьогодні, 10 січня, у малій залі засідань Житомирської державної обласної  адміністрації – особлива атмосфера. Тут зібралися жінки, для яких материнство стало найвищим покликанням, котрі народили та  виховали п’ятеро  і більше дітей. Відповідно до Указу Президента України № 893/2019  від 07 грудня 2019 р жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання  України «Мати-героїня».

Серед 26-ти найкращих представниць житомирського краю - дві житомирянки.  Високої почесної нагороди удостоєні багатодітні матері міста Житомира -  Людмила Пилипенко, що  народила та виховала  п’ятеро  дітей,  та Надія  Сушицька, яка народила і виховала шестеро дітей.

Щиросердечні оплески присутніх та  слова подяки за воістину великий подвиг звучали  26-ом матерям під час сьогоднішніх урочистостей.  Нагрудні знаки  і посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» вручено у теплій атмосфері безмежної людської вдячності.

Тримаючи в руках високі Президентські нагороди, з хвилюючою радістю матері-героїні приймали вітання і квіти не тільки від керівництва міста й області, а й від своїх дітей, яким віддають материнську любов та виховують в них найкращі людські чесноти.

Зазначимо, що на сьогоднішній день почесного звання  «Мати-героїня» удостоєні 288 багатодітних матерів міста Житомира.