Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Нова платформа електронних петицій

11.01.2020
Нова платформа електронних петицій

Шановні користувачі модуля "Електронні петиції" на офіційному вебсайті Житомирської міської ради! Повідомляємо вас про те, що Житомирська міська рада здійснила перехід на нову сучасну платформу електронних петицій. У зв'язку з цим нові петиції можете подати за посиланням: https://e-dem.in.ua/zhytomyr .

  • Інструкція для користування новим сервісом електронних петицій:
  1. перейти за посиланням https://e-dem.in.ua/zhytomyr
  2. натиснути кнопку "Увійти"
  3. авторизуватись ВИКЛЮЧНО через банківську систему ідентифікації від Національного банку України (Ощадбанк, Монобанк, ПУМБ та інші) чи BankID від Приватбанку (Банк Південний, Банк Конкорд, А-Банк), або за допомогою ЕЦП
  4. заповнити реєстраційну форму (тільки після першої авторизації)
  5. перейти у потрібну петицію та натиснути на кнопку  «Підписати петицію» або «Створити петицію». Усі наступні рази для голосування авторизуватись виключно через банківську систему ідентифікації або ЕЦП.

У зв'язку з цим припинено функцію активування нових петицій на сайті http://petitions.zt-rada.gov.ua. Проте модуль діючий і за петиції, які почали збирати голоси, можна продовжувати голосувати.

Нагадуємо, якщо електронна петиція в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, вона розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Просимо вибачення за незручності і дякуємо за розуміння.