Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги батьків дітей, які відвідують заклади дошкільної та загальної середньої освіти!

13.01.2020
До уваги батьків  дітей, які відвідують  заклади дошкільної та загальної середньої освіти!

У разі відсутності реєстрації місця проживання дитини у місті Житомирі та довідки  про реєстрацію місця проживання особи (Додаток 13 до Правил), батькам таких дітей, місце проживання яких зареєстровано саме у місті Житомирі, необхідно надати до закладу дошкільної та/або загальної середньої освіти копії паспортів батьків.

Про це сьогодні ще раз наголосила заступниця міського голови Марія Місюрова. «Інформація стосовно пред’явлення зазначених копій документів доведена до відома керівників закладів  дошкільної  та загальної середньої освіти. У разі невиконання  з боку адміністрації  освітніх закладів зазначених рекомендаційз метою врегулювання  даного питання,  звертатися в департамент освіти міської ради чи особисто до мене», -зазначила  заступниця міського голови.

В подальшому батьки зобов'язані зареєструвати місце проживання своєї дитини (дітей), звернувшись до посадових осіб, виконавців послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку), а саме управителя багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу, ОСББ, ПП, ТОВ та ін. або управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради.

Вартість харчування дітей встановлено рішенням виконавчого комітету від 17. 12 2019 року №1368 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань»