Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Тренінги «Використання приладів для вимірювання енергоефективності» Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках проєкту

14.01.2020

 

«Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, розпочинає набір представників лікарень, які займаються питаннями енергетичного менеджменту, або осіб, відповідальних за енергоефективність у секторі охорони здоров’я в муніципалітетах, на тренінги з використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності».

Мета тренінгів ознайомити представників міських лікарень з теоретичними основами та практичними інструментами забезпечення безперебійного процесу управління енергоресурсами та приміщеннями лікарень.

Хто може взяти участь?

Представники міських лікарень, які займаються питаннями енергоменеджменту або є відповідальними за енергоефективність.

Очікувані результати

Передбачається, що в результаті проведення тренінгів, працівники лікарень, які займаються питаннями енергетичного менеджменту, будуть ознайомлені з ключовими питаннями енергоефективності будівель закладів охорони здоров’я. Серед них підвищена увага буде приділена стратегії управління закладами охорони здоров’я та ремонту лікарень, а також реалізації проєктів з комплексної термомодернізації будівель та відповідних енергоефективних заходів у муніципальних будівлях.

Учасники навчаться користуватися приладами «Набору першої допомоги з енергоефективності», який дозволить їм більш ефективно здійснювати управління будівлями та виконувати моніторинг енергоспоживання. А також опанують методику реалізації проєктів з комплексної термомодернізації будівель та відповідних енергоефективних заходів у муніципальних будівлях, отримають знання про технічну оптимізацію та основні можливі низькозатратні та беззатратні заходи, які можна здійснити в будівлях.

Усього за підтримки проєкту «Енергоефективність у лікарнях» буде проведено 12 дводенних тренінгів в 4-х регіонах України.

Деталі: bit.ly/3782x22

Як подати заявку: bit.ly/361FW73

Анкета для заповнення:https://forms.gle/iA2ZdDvKWCkBK6NC7