Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб

17.01.2020
До уваги підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб

Відділ взаємодії з роботодавцями Житомирського міського центру зайнятості нагадує про необхідність подання до служби зайнятості, відповідно до ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2019 рік не  пізніше  1 лютого 2020 року!

Обов’язок інформувати Службу зайнятості за затвердженою формою поширюється на підприємства, установи, організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб.

УВАГА !!!!

Наказом Міністерства соціальної політики України
23 листопада 2018 року N 1763 затверджені зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Порядком визначено:

квота - норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону (крім осіб з інвалідністю), у розмірі:

  • 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;

  • не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"залишилося 10 і менше років;

роботодавці - підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб.

Порядком затверджена нова форма звіту, який завантажити можна ТУТ.

 

 

Для   отримання   більш   детальної    інформації    запрошуємо    представників роботодавців  15,  22  та  29  січня 2020 року  о 15-00 відвідати семінар на тему: «Форми звітності та порядок їх заповнення. Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення», який відбудеться  у приміщенні Житомирського  міського  центру  зайнятості (м.Житомир, площа Польова, 6-а, ІІІ поверх,  каб.307), або  до  відділу  взаємодії  з  роботодавцями, за телефонами: (0412) 43-22-67, 43-22-72, 43-22-70.