Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги стоматологічних установ м. Житомира

21.01.2020

 Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 07.02.2018 №115 департамент соціальної політики Житомирської міської ради оголошує конкурс на визначення переможців серед  стоматологічних установ міста, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців міста Житомира.

Види послуг, що пропонуються:

надання пільг постраждалим громадянам, віднесеним до категорії 1, 2, 3, та потерпілим дітям за місцем їх реєстрації на безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України).

Претенденти подають наступні, завірені печаткою суб’єкта господарювання, документи:

- заяву на участь у конкурсі  довільної  форми;

- копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення або медичну практику;

- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

- відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;

- відомості про кваліфікацію персоналу;

- відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вибори медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів);

- цінову пропозицію на послуги зубопротезування для забезпечення пільгових категорій громадян з урахуванням вимог  чинного законодавства.

Документи на участь в конкурсі приймаються до 9-30 год. 28 січня 2020 року за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 4/2, кабінет 122.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 47 03 67.

Конкурс відбудеться 28 січня 2020 об 15-00 за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 4/2, кабінет 345.