Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оберіть лікаря для себе та своєї родини

24.01.2020
Оберіть лікаря для себе та своєї родини

Вже другий рік успішно працює комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради, який є найбільшим закладом з надання первинної медичної допомоги в країні. Сьогодні тут працює близько 600 працівників. 20 амбулаторій, що входять до складу Центру ПМСД, розташовані у зручних та доступних місцях. З метою наближення первинної медичної допомоги до населення розпочато реконструкцію приміщень за адресою: вул. Покровська, 159, м. Житомир під нову амбулаторію, роботи планується завершити у ІІ кварталі 2020 року.

У комунальному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради працює єдиний для всіх амбулаторій контакт-центр, оператори якого надають пацієнтам консультації різного характеру.

На території закладу функціонує вільний Wi-Fi.

У всіх амбулаторіях є диспансери з водою та інформаційні екрани.

У дитячих амбулаторіях встановлені розвиваючі дошки (бізіборди) та облаштовуються дитячі кімнати.

В амбулаторіях Центру ПМСД впроваджена система відгуків Revizion, що дозволяє пацієнтам за допомогою сканування QR-коду залишити свій відгук про обслуговування, поставити питання чи подати пропозицію. На запитання та скарги оперативно реагує спеціаліст, який надає зворотній зв’язок пацієнту особисто.

223374 пацієнти (майже 85% населення міста) підписали декларації із  лікарями Центру.

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради має власний сайт https://likar.center/, на якому є інформація про амбулаторії та про всіх сімейних лікарів і педіатрів, які працюють в ньому.

Якщо Ви ще не обрали свого лікаря, запрошуємо здійснити свій вибір.