Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Головам житомирських ОСББ розповіли про модернізацію системи опалення багатоквартирного будинку та де взяти кошти на реалізацію

28.01.2020
Головам житомирських ОСББ розповіли про модернізацію системи опалення багатоквартирного будинку  та де взяти кошти на реалізацію

Про модернізацію  системи опалення та фінансову  доцільність заходів термомодернізації йшлося на сьогоднішньому семінарі з головами ОСББ.  Під час зустрічі  були  роз’яснені питання стосовно того, як  працює індивідуальний тепловий пункт; які бувають системи опалення та варіанти їх модернізації; що  таке «балансування системи опалення», і чому це потрібно робити, терморегулювання окремих приміщень. Про це розповів Олександр Гут, спеціаліст з розвитку проєктів Термомодернізація у житловому секторі,  (компанія Danfoss, м. Київ).

Технічний директор компанії ТОВ «Акватерм-Альянс» ( м.Житомир) Костянтин Матвєєв,  ознайомлюючи  присутніх з автоматизацією та диспетчеризацією ІТП за допомогою ECL Portal від Danfoss, наглядно продемонстрував можливості  віддаленого керування і налаштування ІТП в on-line режимі.

Розповідаючи про джерела  фінансування заходів термомодернізації, регіональний консультант  IFC в Житомирському регіоні  Оксана Рафальська зупинилася на питаннях існуючих програм  підтримки  ОСББ та на можливості залучення грантів від Фонду енергоефективності.

Семінар проведено в рамках Програми IFC (International Finance Corporation) за підтримки Фонду енергоефективності України спільно із компанією ТОВ «Акватерм-Альянс».

З початку 2020 року вже створено 5 ОСББ, всього у місті Житомирі функціонує ОСББ у 385 житлових будинках. За консультацією з питань створення та діяльності ОСББ звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради (телефон для довідок 48-12-00, кабінет №264, ІІ поверх Житомирської міської ради).