Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошено конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція системи опалення з влаштуванням індивідуального теплового пункту в будівлі поліклініки №2 КП «Лікарня №1» ЖМР за адресою: м. Житомир, площа Польова, 2»

28.01.2020

Оголошено конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту:

«Реконструкція системи опалення з влаштуванням індивідуального теплового пункту в будівлі поліклініки №2 КП «Лікарня №1» ЖМР за адресою: м. Житомир, площа Польова, 2»

Енергозбереження та енергоефективність один із пріоритетних напрямків розвитку міста Житомира.

У зв`язку з цим, управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголошує конкурс на  виготовлення проектно - кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція системи опалення з влаштуванням індивідуального теплового пункту в будівлі поліклініки №2 КП «Лікарня №1» ЖМР за адресою: м. Житомир, площа Польова, 2» Конкурс організовано в рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Для участі в конкурсі та підготовки цінової пропозиції учасникам конкурсу необхідно ознайомитись з вимогами та умовами конкурсу, які знаходяться за посиланням http://misto-em.org.ua/pidtrymka/.

Заявки приймаються на електронну пошту ukb@zt-rada.gov.ua з 28 січня 2020 року з 13:00 год. по  03 лютого 2020 року 18:00 год.

Очікувана дата оголошення переможців 04 лютого 2020 року.

Додаткова інформація про проведення конкурсу надається управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради (0412) 44-57-16, (067) 464-82-80.

Документи

Конкурсна документація