Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі проводиться роз’яснювальна кампанія з питань дотримання законодавства про працю

30.01.2020
У Житомирі проводиться роз’яснювальна кампанія  з питань дотримання законодавства про працю

Згідно  доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у Житомирській міській ОТГ проводиться інформаційно - роз’яснювальна кампанія із суб’єктами господарювання та найманими працівниками про неприпустимість  допуску до роботи  без оформлення трудових відносин та дотримання вимог законодавства про працю.

Інформаційна кампанія проводиться спеціалістами Житомирської міської ради спільно з представникам контролюючих органів.

Заходи проводяться у сфери торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Спеціалістами Житомирської міської ОТГ заплановано проведення семінарів, засідання робочої групи та відвідування суб’єктів господарювання з метою інформування їх та працівників про додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин тощо.

Інформаційно - роз’яснювальна робота спрямована на попередження випадків використання праці без оформлення трудових відносин з працівниками та триватиме на виконання даного доручення до 01.02.2020.

Повідомляємо, що на території Житомирської міської ОТГ постійно здійснюють заходи щодо упередження фактів використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин.

Впродовж 2019 року проведено 76  рейдів відвідування у 759 суб`єктах господарювання з метою превентивно - роз`яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками. У ході відвідувань у 281 суб’єкта господарювання виявлено 346 неоформлених працівників.

За результатами превентивно - роз`яснювальної роботи легалізовано працю 1025 осіб,  в тому числі за результатами виїзних відвідувань 200 осіб.

Шановні роботодавці встигніть укласти трудові договори з найманими працівниками та легалізувати бізнес!

За інформацією департаменту бюджету та фінансів міської ради