Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Органи соцзахисту забезпечуватимуть медичну реабілітацію дітей з інвалідністю

31.01.2020
Органи соцзахисту забезпечуватимуть  медичну реабілітацію дітей з інвалідністю

У зв’язку з прийняттям Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю (далі-Порядок), запроваджується механізм забезпечення заходів з реабілітації дітей з інвалідністю.

Бюджетні кошти спрямовуються реабілітаційним закладам, які незалежно від форми власності і при наявності ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, надали  дитині реабілітаційні заходи.

На 2020 рік для реабілітації дітей з інвалідністю виділено 712 851 гривень, кількість дітей з інвалідністю складає 1344.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає  за місцем проживання до управління соціального захисту населення (Корольовського або Богунського району) департаменту соціальної політики Житомирської міської ради (далі – Управління) заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

  – паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

  – індивідуальної програми реабілітації, яка видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

  – виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Управління забезпечує ведення обліку дітей, які в порядку черговості направляються на  здійснення реабілітаційних заходів. Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторному порядку.

Під час реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника. Під час реабілітації в амбулаторному порядку у граничну вартість можуть включатися витрати на харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

За додатковою інформацією необхідно  звертатись щоденно, окрім суботи та неділі, з 9.00 до 18.00 (перерва на обід з 13.00 до 14.00) за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55:

– для мешканців Корольовського району – в кабінет № 111, тел. 42-49-82;

– для мешканців Богунського району – в кабінет № 103, тел. 42-50-29.

                      За інформацією департаменту соціальної політики міської ради

Документи

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю