Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Фінансування видатків на харчування дітей здійснюватиметься за рахунок коштів бюджетів Житомирської міської ОТГ та територіальних громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів

05.02.2020
Фінансування видатків на харчування дітей здійснюватиметься  за рахунок коштів бюджетів Житомирської міської  ОТГ та територіальних громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету міської ради прийнято зміни до рішення виконавчого комітету від 17.12.2019 №1368 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань». Підставою прийняття змін є відповідні рішення Оліївської та Станишівської сільських рад про відшкодування коштів за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Житомирська міська об’єднана територіальна громада  уклала договір з Оліївською і Станишівською ОТГ. На підставі зазначених  угод діти, які відвідують заклади дошкільної та зальної середньої освіти у м. Житомирі, будуть харчуватися за принципом  співфінансування.

Сьогодні у  новій редакції  виклали наступні пункти рішення:

11.2. У закладах дошкільної освіти (в тому числі центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах) для дітей, які зареєстровані в м. Житомирі,с. Вереси та на території громад, з якими укладено договір на передачуміжбюджетних трансфертів:

1.4.2. Для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі, с. Вереси та на території громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетнихтрансфертів, - 18,30 грн. (8,35 грн. – кошти місцевого бюджету, 9,95 грн. –кошти батьків) – сніданок.

1.5.2. Для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі, с. Вереси та на території громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів, – 42,90 грн. (8,35 грн. – кошти місцевого бюджету, 34,55 грн. –кошти батьків) – сніданок, обід, вечеря.

«Фінансування видатків на харчування дітей та учнів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, здійснюється за рахунок коштів бюджетів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та територіальних громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів, - доповнено рішення.