Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Освітяни вчилися, як дитину з особливими освітніми потребами інтегровувати в дитячий колектив

07.02.2020
Освітяни вчилися, як  дитину з особливими освітніми потребами інтегровувати в дитячий колектив

05 лютого 2020 року відбувся  семінар «Діти з ментальними порушеннями в сучасному інклюзивному просторі». 150 фахівців закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста Житомира мали можливість ознайомитися з цікавим досвідом Інни Сергієнко, консула  Європейської асоціації «Аутизм - Європа», засновниці  Міжнародної громадської організації «ФДДСА«Дитина з майбутнім» та Галини Лозової, директора Міжнародної громадської організації «ФДДСА«Дитина з майбутнім».

Корисною для педагогів, психологів стала інформація про те, як готувати дитину з особливими освітніми потребами до відвідування інклюзивної групи у дошкільному навчальному закладі, інклюзивного класу у загальноосвітньому закладі, поступово вводити в дитячий колектив, організувати підтримку у навчальному закладі.

 Інна Сергієнко та Галина Лозова поділилися своїм досвідом виховання та навчання дітей з аутизмом, дали можливість попрацювати у групах, відчути, як складно соціалізуватися таким дітям у суспільстві.
  Слухачі за шість годин роботи семінару мали можливість поставити  запитання та отримати на них змістовні відповіді, вирішити окремі проблеми через змістовне спілкування між собою.

 Особливою  гостинністю в поєднанні з високим професіоналізмом працівників та керівників відзначено учасниками семінару загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського, її керівника Глінчевську Яніну Анатоліївну.

 Підвищення кваліфікації педагогічних працівників, нові знання, необхідні для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами залишаються  стратегічними завданнями департаменту освіти Житомирської міської ради.