Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Представників будівельної промисловості запрошують взяти участь в українсько-словацькому бізнес-форумі

11.02.2020
Представників будівельної промисловості запрошують взяти участь в українсько-словацькому бізнес-форумі

20-21 лютого відбудеться Українсько-Словацький бізнес-форум  у Словацькій республіці (м. Сенец). 

Ключовими сферами українсько-словацького співробітництва на форумі є: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

Учасникам заходу з України пропонують представити інформаційні буклети англійською мовою щодо компаній, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів під час проведення В2В зустрічей.

Участь у заході братимуть дипломатичні представники обох країн, керівники словацьких муніципалітетів, представники торгово-промислової палати Словаччини, словацьких та міжнародних транснаціональних корпорацій в сфері будівництва, девелоперства тощо.

Робоча мова заходу - англійська/українська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Організатори заходу - Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольство України в Словацькій Республіці та компанія «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Ознайомитись із програмою Українсько-Словацького бізнес-форуму можна за посиланням.

За більш детальною інформацією щодо умов та перспектив участі у форумі, можна дізнатися у контактної особи – заступника Голови Центру з міжнародних питань Вадима Внукова, тел. 097 983-21-52.