Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Міська рада звернеться до Прем’єр-міністра та Міністерства охорони здоров’я щодо доцільності розвитку ще однієї опорної лікарні у Житомирській міській ОТГ - КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка"

13.02.2020
Міська рада звернеться до Прем’єр-міністра та Міністерства охорони здоров’я щодо доцільності розвитку ще однієї опорної лікарні у Житомирській міській ОТГ - КП

15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

В усіх регіонах країни визначили 211 опорних закладів охорони здоров’я, 7 з них — у Житомирській області. З-поміж інших до цього переліку увійшли Лікарня №1 (Житомир), Житомирська центральна районна лікарня (с. Станишівка).

«Міська рада звернеться до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Міністерства охорони здоров’я щодо доцільності розвитку ще однієї опорної лікарні у Житомирській міській ОТГ — Лікарні №2 ім. В.П. Павлусенка, яка не потрапила до переліку, хоча за результатами аналізу USAID посіла у рейтингу друге місце (після Лікарні №1). Медзаклад розташований найближще до траси Київ — Чоп, має потужні хірургічну, травматологічну, гінекологічну, ЛОР служби, приймально-діагностичне відділення, що відповідає сучасним вимогам, обслуговує понад 120 тисяч житомирян та жителів інших наближених ОТГ», — зазначив міський голова. Він також додав, що у міськраді сподіваються на підтримку народних депутатів від Житомира та планують відпрацювати це питання з ОТГ, які знаходяться поруч з Житомирською міською територіальною громадою.