Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирський Центр творчості дітей і молоді відзначає 85-річчя з дня заснування

03.03.2020
Житомирський Центр творчості дітей і молоді відзначає  85-річчя з дня заснування

Урочистості з нагоди відзначення 85 – річчя Центру творчості дітей і молоді  відбулися в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги. На святкування ювілею  завітали вихованці та педагоги, випускники та почесні гості.

Педагогічний колектив та гостей заходу привітали заступник міського голови Марія Місюрова  та директор департаменту освіти міської  ради Валентин Арендарчук та ін.

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Сухомлина, Марія Місюрова за заслуги в реалізації державної політики у галузі позашкільної освіти, активну участь у громадському житті міста Житомира, підвищення авторитету міста на державному та міжнародному рівнях, впровадження сучасних методів навчання та виховання учнівської молоді нагородила іменним годинником міського голови директора Житомирського Центру творчості дітей і молоді Миколу Поліводу.

Також всі присутні змогли насолодитися цікавим концертом кращих колективів художнього відділу ЖЦТДіМ та оцінити творчі роботи відділу образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва закладу.

Довідково:

Заклад створено у грудні 1934 році як Палац піонерів і школярів. У 1991 році перейменовано в Центр дитячої творчості, у 1994 році – в Центр творчості дітей і молоді (ЦТДіМ).

ЦТДіМ – широкодоступний комунальний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, по наданню дітям і підліткам додаткової і допрофесійної освіти з художньо-естетичного, декоративно-ужиткового, еколого-природничого та інших напрямків.

Працюють 2 відділи: художній відділ (сценічні види мистецтва) і відділ образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва. У 30 колективах, до складу яких входять 157 груп, навчаються понад 2500 дітей.

Колективи ЦТДіМ багаторазові переможці міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів дитячої творчості. 10 колективам присвоєно почесне звання «Народний художній колектив», 4 –  «Зразковий художній колектив». 

У ЦТДіМ працює 54 педагога, всі вони професіонали, люди творчі і талановиті:

  • 7 – педагогам присвоєно звання «Відмінник освіти України»;
  • 11 – присвоєно звання «керівник гуртка-методист»;
  • 10 – мають звання «майстер народної творчості».

       Керівники гуртків нагороджені Грамотами Верховної ради, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки, Почесними грамотами управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, грамотами департаменту освіти Житомирської міської ради.