Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Що потрібно зробити аби отримати грант міського голови?

27.07.2017
Що потрібно зробити аби отримати грант міського голови?

До 15 серпня 2017 року управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради приймає проекти на фінансування за рахунок гранту міського голови.

«В проекті потрібно чітко описати всі етапи формування та реалізації тих заходів, які планує автор. Також велика увага приділяється кошторису витрат, тому варто детально та прозоро розписати куди, для чого і скільки коштів необхідно. Цей грант покликаний заохотити активних та креативних житомирян до участі у житті міста, його розвитку та популяризації», - переконувала Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Окрім мети проекту, термінів його реалізації та локацій автору проекту необхідно вказати шляхи комунікації з громадою міста для поширення інформації про проект, про його реалізацію, значення та ключову мету.

«Переможця буде визначати комісія затвердження розпорядженням міського голови. Це буде колегіальне рішення, і ми будемо обирати найкращих», - пояснила Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Загальна сума коштів гранту 25 тисяч гривень. Переможців може бути декілька, все залежить від кошторису поданих проектів. Детальну інформацію про вимоги до проектної-заявки на отримання гранту можна завантажити в кінці статті 

Документи

Форма опису на грант