Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські "Бізони" зіграють в чемпіонаті України з флаг-футболу

11.03.2020
Житомирські

Житомирські "Бізони" візьмуть участь в чемпіонаті УЛАФ з флаг-футболу серед чоловіків 2020, який стартує вже 15 березня у Вінниці. Наша команда зіграє у Західному дивізіоні.

Суперниками на першому етапі стануть "Вінницькі Вовки", "Орли" із Здолбунова, а також "Титани" з Кам'янця-Подільського.

Східний дивізіон відіграє свої матчі у Дніпрі. За місця у фіналі тут змагатимуться місцеві "Ракети" і "Спартанці", а також "Азовські Дельфіни" з Маріуполя і  "Полтавські Пантери".

У своїх групах команди зіграють між собою в одне коло. Перших два клуби від кожного дивізіону поїдуть на Фінал у Білу Церкву, а там чемпіон будуть визначатися за кубковою системою.

Довідково

Флаг-футбол — різновид американського футболу, а точніше — його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі — занести м'яч у залікову зону суперника. Основна відмінність - заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м'ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець.

Спортивний Житомир