Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Затверджено перелік спеціалізованих служб цивільного захисту житомирської громади та місцевий матеріальний резерв

18.03.2020
Затверджено перелік спеціалізованих служб цивільного захисту житомирської громади та місцевий матеріальний резерв

Перелік  спеціалізованих служб цивільного захисту Житомирської міської ОТГ та положення, що визначає порядок їх функціонування затверджено 18 березня під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради. Спеціалізовані служби створені  у  комунально-технічній, протипожежній  та медичній сферах, галузях енергетики, зв’язку і оповіщення, а також охорони громадського порядку тощо.

Крім того, сьогодні було прийнято рішення  про місцевий матеріальний резерв Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. Документом визначено перелік і обсяги матеріальних цінностей та засобів, необхідних для ефективного реагування у разі виникнення  надзвичайної ситуації. Зокрема, у резерві  передбачені будівельні матеріали, засоби обігріву та електропостачання, засоби  захисту  та забезпечення рятувальних робіт і загальногосподарського призначення та визначені місця їх накопичення і зберігання.

Як пояснили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, зазначений матеріальний резерв призначений для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території громади.

«Формування резерву необхідне для організації захисту мешканців громади, у разі необхідності надання постраждалому населенню допомоги, забезпечення паливно - мастильними та іншими витратними матеріалами транспортних засобів, залучених для евакуації населення із зони надзвичайної ситуації та можливого ураження», - зазначив Микола Дідківський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.