Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Для тих, хто бажає усиновити дитину

13.04.2020
Для тих, хто бажає усиновити дитину

Усиновлення - це любов на все життя...У службі (управлінні) у справах дітей Житомирської міської ради на обліку з усиновлення перебуває 80 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, від народження до 18 років. Кожна дитина пройшла складний життєвий шлях. Хтось залишився на самоті через смерть батьків, чиїсь батьки не займалися їх вихованням та розвитком, когось залишили в пологовому будинку через декілька днів після народження. Тому допомоги діти чекають саме від дорослих.

Що ж насправді може допомогти дитині? Що має силу змінити її долю? Лише одне - сім’я, а саме, усиновлення дитини, адже це на все життя.

Існують родини, які не можуть мати дітей, і усиновлення - чудовий спосіб для них збудувати міцну, повноцінну сім’ю з дитячим веселим сміхом, ніжними поцілунками, наймилішими словами - тато, мама.

Громадяни, які виявили бажання усиновити дитину, можуть звернутися за отриманням консультації до служби (управління) у справах дітей Житомирської міської ради за телефоном 48-11-95. Прийом громадян за попереднім записом (на час карантину) за адресою: м.Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 4/2, каб. 125.