Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення «Про перерозподіл бюджетних видатків»

07.05.2020
Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення  «Про перерозподіл бюджетних видатків»

6 травня під час позачергового засідання виконавчого комітету було прийнято рішення «Про перерозподіл бюджетних видатків»

За рахунок економії при наданні відпусток без збереження заробітної плати працівникам виконавчих органів міської ради кошти у сумі 1 мільйон 549 тисяч 055 гривень будуть перерозподілені для виплати заробітної плати  працівникам закладів охорони здоров’я міста  за квітень 2020 року.

409 тисяч 800 гривень заплановано направити  для виплати підвищеної  заробітної плати працівникам Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам, малозабезпеченим та іншим громадянам, які перебувають в скрутних життєвих обставинах та потребують допомоги. Наразі працівники територіального центру працюють в посиленому режимі, щоденно забезпечуючи продовольчими наборами малозахищених громадян, надаючи їм послуги оплати комунальних платежів, придбання продуктів, ліків, прибирання помешкань та інші. Адже турбота про одиноких наразі особливо важлива у зв'язку з обмежувальними заходами. Таким обслуговуванням безпосередньо зайняті 143 соціальних працівника та соціальних робітника терцентру.

Крім того, прийнятим документом передбачено перерозподіл коштів у сумі 500 тисяч гривень для співфінансування проєкту, що реалізується у рамках співпраці з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO).

Перерозподіл вищевказаних видатків буде додатково погоджено  з постійною комісією з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій міської ради.