Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Відсьогодні посвідчення у громадському транспорті з 10.00 по 16.00 та у вихідні не потрібні

12.05.2020
Відсьогодні посвідчення у громадському транспорті з 10.00 по 16.00  та у вихідні не потрібні

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 8 травня. 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

«На період дії обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади перевезення пасажирів громадським транспортом здійснюється виключно при наявності посвідчення згідно форми, що додається, окрім робочих днів з 10.00 до 16.00 години та вихідні дні».

Користуватися міським громадським транспортом у будь-який час можна виключно за наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски, у тому числі, виготовлених самостійно).

В інший час, окрім робочих днів з 10.00 до 16.00 години та вихідні дні, наявність посвідчення в громадському транспорті залишається обов’язковою. Також залишається діючим тимчасове обмеження пільгового (безоплатного) перевезення у громадському транспорті, окрім військовослужбовців та працівників правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків.

Нагадуємо: відповідно до рішення Уряду від 25 березня 2020 року під час карантину у громадському транспорті допускається кількість пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння.