Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На засіданні координаційної групи обговорили питання щодо оздоровчої кампанії 2020 року

13.05.2020
На засіданні координаційної групи   обговорили питання щодо оздоровчої кампанії 2020 року

Наближається літо і багатьох батьків турбує питання щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей. У минулі роки в квітні-травні місяці в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради вже тривав прийом заяв на літнє оздоровлення дітей у МДЦ "Артек", УДЦ "Молода гвардія", в ПЗОВ "Супутник", у пришкільних таборах. Але цього року карантинні обмеження внесли свої корективи щодо оздоровлення дітей влітку.  

Про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії дітей у 2020 році говорили сьогодні, 13 травня, під час засідання міської координаційної групи з відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей у літній період 2020 року. 

Наголошувалося, що оздоровча кампанія має відбутися та головним пріоритетом літнього відпочинку дітей залишаються їх безпека та здоров’я. Усі умови для безпечного та змістовного відпочинку дітей створені в ПЗОВ «Супутник».

У той же час, ураховуючи дію відповідних рішень щодо обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19, постає необхідність у зміні терміну початку відпочинку дітей Житомирської міської ОТГ в ПЗОВ "Супутник".

За підсумками засідання міської координаційної групи з відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей у літній період 2020 року, прийнято рішення підготувати відповідні рекомендації виконавчому комітету міської ради щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 19.02.2020 №170 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році».