Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконавчий комітет погодив рішення щодо звільнення від сплати за надання контрольної картки на порушення благоустрою

14.05.2020
Виконавчий комітет погодив рішення щодо звільнення від сплати за надання контрольної картки на порушення благоустрою

Питання щодо звільнення від сплати за надання контрольної картки на порушення благоустрою розглядалося сьогодні,  14  травня,  під час позачергового  засідання виконавчого  комітету міської ради.

Як повідомив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун, у зв’язку з плановим ремонтом асфальто-бетонного покриття виникла необхідність замінити  найгіршу за технічним станом ділянку водопроводу на одному із кварталів вулиці Грушевського. Члени виконавчого комітету звільнили КП «Житомирводоканал» від сплати за порушення благоустрою. Сума сплати мала б становити  34 тис.

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» Житомирської міської ради  виконує  роботи  з ремонту аварійної мережі водопостачання діаметром 150 мм на вул. Михайла Грушевського від перехрестя вулиці Івана Мазепи до перехрестя вулиці Східної.

Згідно з погодженим рішенням, КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради  в установленому порядку   має оформити  картки  на  порушення  благоустрою  з  дотриманням усіх умов  договору, укладеного з комунальним   підприємством   «Інспекція  з  благоустрою  м.  Житомира»   Житомирської міської ради.