Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Учні Житомирської музичної школи №1 ім. Б. Лятошинського стали призерами та дипломантами інтерактивного пісенного конкурсу

14.05.2020
Учні Житомирської музичної школи №1 ім. Б. Лятошинського стали призерами та дипломантами інтерактивного пісенного конкурсу

 

Вихованці музичної школи №1 ім. Б. Лятошинського отримали високу оцінку і визнання на національному рівні. Вони стали призерами і дипломантами Всеукраїнського інтерактивного пісенного  конкурсу «Дунаю мій», нагороди якого надійшли напередодні відзначення в Україні Дня Європи.

Конкурс став непересічною подією в культурному житті України, демонструючи високий творчий потенціал мистецької освіти в країні і в Житомирі зокрема. Музична школа№1 обласного центру, яка має більше як сторічну історію і давні педагогічні традиції, працюючи у складних умовах  карантину, представила високі зразки музичної підготовки молоді.

Учні вокально-хорового відділу школи під керівництвом досвідчених педагогів підготували неабиякий доробок сольного виконання українських народних пісень, у яких оспівується ріка Дунай, що символізує Європу, яка є нашою великою багатонаціональною демократичною Батьківщиною.

Усі твори, які було подано музичною школою №1 на Всеукраїнський конкурс,  прозвучали  в аранжуванні сучасних українських композиторів і були  представлені у підготовленому організаторами конкурсу  співаника «Дунаю мій».

 «Важко знайти збірку українських народних пісень, де  б не був оспіваний славний Дунай, на берегах якого жили українці. Цю спадщину, яку вони творили і берегли століттями на західних кордонах нашої землі, треба знати, пропагувати і популяризувати, - каже директор музичної школи №1, заслужений працівник культури  України В.Д.Чудовська. -   Педагогами  школи разом з учнями було проведено велику роботу з вивчення  і мистецької презентації цього безцінного культурного спадку».

      Дипломи I  ступеня отримали:

  • Вікторія Корж за виконання пісні «Ой сяду я край віконця» (викладач Д.В.Гуменюк, концертмейстер І.О.Климчук);
  • Крістіна Захарчук за виконання пісні «Стояла на колодці» (викладач Д.В.Гуменюк, концертмейстер. І.О Климчук.);

Дипломо III ступеня отимав:

  • Роман Качанюк  за виконання пісні «Їхав козак за Дунай» (викладач Н.М.Гладкова, концертмейстер І.О.Климчук);                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Дипломами конкурсу отримали:

  • Валерія Федорова за виконання пісні «Пожену я лебеді» (викладачТ.О.Гордєєва-Ковальчук, концертмейстер Б.О.Петракович);
  • Олександра Киндалюк за виконання пісні «Ой під гай» (викладач Т.О. Гордєєва-Ковальчук, концертмейстер А.Є.Зірка);
  • Любов Гриценко за виконання пісні «Дала-с мене моя мати» (викладач Н.М.Гладкова, концертмейстер І.О.Климчук).