Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги бійців – добровольців!

15.05.2020
До уваги бійців – добровольців!

Кабінет Міністрів України поширив дію бюджетної програми з санаторно-курортного лікування, соціально-професійної адаптації та психологічної реабілітації на добровольців – учасників бойових дій, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Відповідну постанову “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України” на своєму засіданні 13 травня 2020 року ухвалив Уряд. 

Йдеться про учасників антитерористичної операції, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в антитерористичній операції до 24 лютого 2018 року у взаємодії із Збройними Силами України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національною гвардією України, Службою безпеки України та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами, але у подальшому не увійшли до їх складу.

Нагадаємо, Наприкінці лютого 2020 року за рішенням комісії Мінветеранів вже розглянуті перші подані пакети документів та ухвалені рішення щодо надання статусу УБД членам добровольчих формувань. Наразі 48 представників добровольчих підрозділів вже отримали посвідчення учасника бойових дій.

За інформацією департаменту соціальної політики Житомирської міської ради