Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирський водоканал повідомляє про призупинення водопостачання, а також про проведення дезінфекції міської водопровідної системи

19.05.2020
Житомирський водоканал повідомляє про призупинення водопостачання, а також про проведення дезінфекції міської водопровідної системи

КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради повідомляє про призупинення водопостачання міста на 24 години.  Подачу води призупинять з 23:00 год 29 травня та  відновлять о 23:00 год 30 травня. Це пов’язано з необхідністю проведення робіт із реконструкції станції підготовки води у рамках проєкту «Розвиток міської інфраструктури-2», що реалізується за кошти Світового банку.

«На першому етапі цього процесу нашим підрядником, словенською компанією «Ріко», у машинному залі буде замінено засувки та здійснено переврізку насосного агрегату, який забезпечує транспортування води у місто. Проведення вищевказаних робіт дозволить модернізувати насосну станцію другого підйому. Для того, щоб їх виконати, необхідно призупинити водопостачання міста на 24 години…», - повідомляють в КП «Житомирводоканал".

Протягом цього дня підрядна організація «КСМ-груп» також паралельно виконає ряд заходів, передбачених проєктом реконструкції водопровідних мереж: будуть проведені роботи з будівництва водопровідної камери для подальшої заміни магістрального колектора, що проходить по вул. Чуднівській, а у водопровідному колодязі у с. Зарічани буде замінено запірну арматуру.

«30 травня бригади водоканалу проведуть ремонтні роботи із заміни 8 засувок на 6 ділянках центральної частини міста, виконанню яких свого часу перешкодило впровадження карантину. Запірна арматура буде замінена у водопровідних колодязях, що знаходяться за такими адресами: на перехрестях вул. Домбровського - вул. І. Мазепи, вул. Домбровського – вул. Хлібної, вул. Домбровського – вул. Небесної Сотні, вул. С. Бандери - вул. Небесної Сотні, вул. С. Бандери – вул. Хлібної, вул. Хлібній», - анонсують у водоканалі про проведення впродовж доби широкомасштабних заходів, покликаних оптимізувати систему водопостачання міста.

Відразу після відновлення водопостачання буде проводитися дезінфекція міської водопровідної системи. «З 23:00 год  30 травня по 23:00 год  31 травня з метою запобігання негативному впливу стану мережі на якість питної води проводитиметься дезінфекція системи. У цей час не рекомендується  використовувати воду для приготування їжі, водночас вона придатна для прання, миття посуду та гігієнічних процедур", - зазначають на підприємстві.