Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Зміни щодо обмежувальних заходів у Житомирській міській ОТГ

20.05.2020
Зміни  щодо обмежувальних заходів  у Житомирській міській ОТГ

У  Житомирській міській ОТГ  внесено зміни щодо обмежувальних заходів, спрямованих  проти поширення коронавірусної інфекції. Сьогодні, 20 травня, внесено  зміни  до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.03.2020 №295 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади».

  • Призупинено  освітній процес в закладах освіти усіх типів та форм власності, крім закладів дошкільної освіти, закладах, діяльність яких пов’язана з наданням послуг з розвитку та дозвілля населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради тощо. У  закладах дошкільної освіти  Житомирської міської ОТГ  освітній процес  призупинено до 22 травня. Після завершення дії відповідних обмежень департамент освіти має  організувати підготовку безпечнеого освітнього середовища з дотриманням санітарних та протиепідемічних норм. Освітній процес у закладах дошкільної освіти планують відновити з 25 травня у разі прийняття  відповідної Постанови Кабінетом  Міністрів України.
  • У прийнятому рішенні йдеться і про зміни  в обмеженні щодо відвідування закладів громадського харчування. Зокрема, перебування у закладах громадського харчування збільшується до 4 осіб  за одним столом за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами.

Дозволено «діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів».

  • Після закінчення  дії відповідних обмежень транспортні  перевезення  міським пасажирським транспортом  організовуватимуться з дотриманням санітарних та протиепідемічних норм.
  • З 25 травня  відновлюється робота  Центру з надання адміністративних послуг  тільки для мешканців Житомирської міської ОТГ за попереднім записом фізичних та юридичних осіб з  дотриманням санітарних та протиепідемічних норм, а також   встановлюється графік роботи Центру :  з понеділка по п’ятницю – з 9.00 до 18.00 (обідня перерва: з 13.00 до 14.00).

Під час засідання зазначено також, що рішення щодо підготовки та здачі ЗНО у Житомирі приймуть  на цьому тижні на позачерговому засіданні виконавчого комітету після  прийняття  Постанови Урядом.