Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Відпочинок у таборі «Супутник» відтерміновано до закінчення дії обмежувальних заходів. Пришкільні табори цьогоріч не працюватимуть

20.05.2020
Відпочинок у таборі «Супутник» відтерміновано до закінчення дії обмежувальних заходів.  Пришкільні табори цьогоріч не працюватимуть

Термін початку відпочинку дітей Житомирської міської ОТГ у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» перенесено до  закінчення дії відповідних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.02.2020 №170 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році» внесено сьогодні, 20 травня.

У прийнятому рішенні також йдеться, що пришкільні літні табори з денним   перебуванням на базі підпорядкованих закладів загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексів  цьогоріч не організовуватимуть.

Зі слів Людмили Сікайло, заступниці начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту, питання щодо організації відпочинку дітей розглядалося на засіданні координаційної ради, де вирішено вийти на виконком з пропозицією стосовно перенесення термінів початку відпочинку в таборі «Супутник», а також не організовувати у 2020 році пришкільні табори у зв’язку з обмежувальними заходами.