Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Для КП «Житомирводоканал» планують закупити мобільну насосну станцію

26.05.2020
Для  КП «Житомирводоканал»  планують закупити мобільну насосну станцію

Сьогодні, 26 травня,  на засіданні 67 позачергової сесії Житомирської міської ради внесено зміни та доповнення до  Програми благоустрою  та розвитку  комунального господарства Житомирської міської об’єднаної  територіальної громади на 2016-2022 роки. Зокрема, передбачено 1 млн 282 тис. грн на придбання мобільної насосної станції та комплектуючих для комунального підприємства «Житомирводоканал».

Як повідомлялося раніше, насосна станція необхідна водоканалу для перекачування води з річки Тетерів у зворотній бік водосховища. Таким  штучним способом фахівці водоканалу  підтримують рівень води у водосховищі «Відсічне», яке живить наше місто. У наявних насосних агрегатах не вистачає потужностей, адже у спекотний період доведеться перекачувати води втричі більше.

Під час сьогоднішньої сесії у Програму внесено  пропозицію комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста без змін до бюджету , а отже,  кошти з  місцевого бюджету на придбання насосу поки не виділяють.

На сьогодні рівень води у водосховищ "Відсічне", з якого "Житомирводоканал" бере воду для постачання житомирянам , знизився до позначки  2,7 метри. Критична ж межа – 2,5 метри. На підприємстві неодноразово закликають споживачів раціонально використовувати воду, адже якщо рівень води  опуститься до критичної межі, невиключена можливість введення погодинного графіку водопостачання.