Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Призупинення водопостачання 30 травня – виключно необхідне рішення

27.05.2020
 Призупинення водопостачання 30 травня  – виключно необхідне рішення

Сьогодні, 27 травня, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл комунальному підприємству «Житомирводоканал» міської ради на тимчасове припинення  водопостачання з  24.00 години 29 травня до 23.00 30 травня.

Метою рішення є підвищення надійності водопостачання та керованості водогонами. Протягом 30 травня у Житомирі будуть проведені невідкладні роботи із заміни запірної арматури великих діаметрів на мережах централізованого холодного водопостачання та у машинному залі №2 водопровідної насосної станції водопостачального  підприємства.

Як наголосив директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін, дане рішення є виключно необхідним. Адже насосна станція другого підйому, яка постачає воду в місто, разом із напірними колекторами і запірною арматурою перебувають у технічно зношеному стані. Окрім того, заплановано заміну запірної арматури великих діаметрів на 6 об’єктах, вулицях міста.

Андрій Нікітін зазначив, що ці роботи неможливо виконати без відключення водопостачання. «Щоб краще було завтра, сьогодні потрібно трошечки потерпіти», - сказав він.

Тимчасове припинення водопостачання у Житомирі також пов’язано з необхідністю проведення робіт із реконструкції станції підготовки води у рамках проєкту «Розвиток міської інфраструктури-2», що реалізується за кошти Світового банку.

Директор КП «Житомирводоканал» нагадав, що після відновлення водопостачання о 23:00 год 30 травня розпочнуться роботи із знезараження централізованих водопровідних мереж шляхом їх хлорування.

«31 травня, у неділю, вода буде придатна лише для господарсько-побутових потреб. 1 червня, у понеділок, воду можна буде використовувати і для харчових потреб», - повідомив Андрій Нікітін.

У зв’язку із припиненням централізованого водопостачання з 24.00 години 29 травня до 23.00 30 травня, проведенням хлорування мереж водопостачання з 23.00 30 травня до 23.00 години 31 травня просимо мешканців Житомира завчасно створити дводобовий запас води!