Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

З дружнім візитом до родини Погорільчуків…

01.06.2020
З дружнім візитом до родини Погорільчуків…

З привітаннями до батьків-вихователів та дітей-вихованців Дитячого будинку сімейного типу родини Погорільчуків завітали керівництво міста, представники служби (управління) у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей, що є чудовою нагодою привітати  небайдужих до дитячої долі людей, які щоденно віддають сили й натхнення взятим у свої родини вихованцям.

Олена та Станіслав Погорільчуки виховують 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського виховання, серед яких – діти з особливими потребами. Наймолодшій вихованці – три роки, найстаршій  – шістнадцять. До ДБСТ, який функціонує майже рік, влаштовано родинні групи – два братики з однієї сім’ї та дві сестрички з іншої.

 «Нам дуже приємно бачити  вас усіх усміхненими й щасливими, - звернулася до членів родини Ольга Пашко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради. -  Ви всі - сім'я, в гості до якої ще і ще хочеться завітати…Дякуємо вам за теплий  родинний затишок».

Родина проживає у багатокімнатній квартирі, яка надана у користування виконавчим комітетом міської ради на період функціонування дитячого будинку сімейного типу. Господарі провели екскурсію своїм будинком, показали власноруч  створений ландшафтний дизайн на подвір’ї та познайомили  гостей з домашніми улюбленцями.

«Батьки-вихователі створюють належні умови для життя і розвитку дітей, влаштованих в їхню родину, позитивну емоційну атмосферу, аби діти почувалися захищеними.Тут дітлахи відчувають родинне тепло та турботу про себе», - зазначає Ольга Бібла, начальниця служби (управління) у справах дітей міської ради.

Сьогодні, радіючи подарункам, комунікабельні й талановиті вихованці віддячили гостям  віршами та своїми малюнками.