Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року

03.06.2020
Про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року

Надходження до бюджету у звітному періоді склали  660,5 млн грн. З них  632, 4 млн грн – доходи загального фонду, які виконано на 87 %   у порівнянні з плановими показниками  й  на 119% -  у порівнянні з попереднім роком.  Про основні показники виконання бюджету Житомирської міської ОТГ за І квартал 2020 року йшлося на засіданні виконавчого комітету міської ради

Перевиконання на 19% до першого кварталу минулого року основної частини загального фонду  місцевого  бюджету  дало змогу своєчасно  профінансувати  видатки на здійснення заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусної інфекції.

«Наразі  ми  поки оптимістично ставимося до виконання як дохідної, так і видаткової частини, оскільки доходи квітня і травня тримаються на рівні 10 - 11 %. Однак  додаткових джерел щодо збільшення видаткової й дохідної частини не бачимо», - зазначає Діна Прохорчук, директорка департаменту бюджету та фінансів міської ради.

Як зазначалося, за квітень і травень  місяць  місцевий бюджет  недоотримав  в дохідній частині близько 70 млн грн у порівнянні з динамікою наповнення першого кварталу. «Це кошти, які дозволили б спланувати бюджет розвитку. Та попри недоотримання доходів місто  продовжує працювати й  не буде зупинятися, - зазначає міський голова Сергій Сухомлин.

На сьогодні повністю забезпечено своєчасне фінансування захищених і незахищених видатків, профінансовано видатки капітального і поточного характеру.

Членами виконавчого комітету міської ради  погоджено  звіт про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року та прийнято рішення подати його на розгляд міської ради.