Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міській раді подякували соціальним партнерам за допомогу у підтримці вразливих мешканців житомирської громади

03.06.2020
У міській раді подякували  соціальним партнерам за допомогу у підтримці вразливих  мешканців  житомирської громади

В умовах економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції  важливим є те, що влада, бізнес, депутати й громадські організації  об’єднують свої зусилля задля підтримки вразливих верств населення. Від початку  обмежувальних заходів майже  9 тис продуктових наборів було доставлено мешканцям нашої громади, які потребують підтримки.

Сьогодні, 3 червня, у міській раді  відзначено соціальних партнерів, які були залучені у формуванні та доставленні продуктових наборів у період обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID – 19.

Так, партнерами виступили два АТБ-маркети, що за адресами: вул. Домбровського, 3 та вул. Перемоги, 24, у рамках спільної ініціативи Міністерства соціальної політики України та мережі магазинів «АТБ».  До організації та здійснення доставлення продуктових наборів долучилися і сервіс «On Taxi», ТОВ «Еко Таксі +», ТОВ «ПРОФІЛЬТЕХ», ТОВ «Таксі 6000», ТОВ «ОРТІ», Служба доставки «SALAD», депутати Житомирської міської ради  Любов Цимбалюк, Наталія Леонченко,  Сергій Пидюра, Юрій Мойсеєв, Людмила Кропивницька, Сергій Колесник, Іван Мартинчук, Тетяна Онопрієнко,  Петро Рудь.

 Виконавчі органи міської ради,  установи та громадські організації, які опікуються питаннями соціального захисту,  були залучені до організації видачі продовольчих наборів. Серед них - департамент соціальної політики міської ради, служба  (управління) у справах дітей,  Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради,  ЖОГО УТОГ, ЖОГО людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я»», структурний підрозділ ЖОГО «Милосердя» «Комплексний заклад соціального захисту для осіб, що потрапили в складні життєві обставини», Житомирський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради.

Звучали  щирі слова подяки за допомогу людям, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки.