Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомиряни «зібрали дитячі перлинки» до Міжнародного дня захисту дітей

11.06.2020
Житомиряни «зібрали дитячі перлинки» до Міжнародного дня захисту дітей

Житомирянкам і житомирянам  було запропоновано  долучитися до вікторини у  facebook  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. А креативне завдання було таким: згадати та написати в коментарях крилатий вислів, дитячу перлинку.

Як  повідомляють в управлінні молоді та спорту, у вікторині взяло участь понад 30 учасників, здебільшого,  жінок. Авторки  переповідали цілі сюжети з життя дітей.  Ця вікторина є частиною презентаційних заходів «Нотатника-Щоденника для Батьків і Дитини», яким упродовж першої декади червня нагородили  учасниць вікторини.

«Задумка створити такий нотатник виникла зі спостережень за дитячим мовленням у розмовах із дітьми, переказах батьків, дописах у соцмережах. Певно, кожна та кожен із нас опинявся в такій ситуації, коли сказане від дитини вражало нас своєю очевидністю або, навпаки, незвичайністю, спонукало задуматися, врахувати думку дитини і змінити котресь заплановане «доросле» рішення.

Фіксувати дитячі перлинки в соцмережах – варіант, звісно. Ми запропонували друкований варіант – «Нотатник-Щоденник для Батьків і Дитини».

Видання кишенькового формату, кольорове, у пастельних тонах. На його сторінках можна нотувати «Перлинки Дитини», а також прикрасити декотрі сторінки дитячими малюнками, написати невеличкий «Лист Дитині». Наприкінці нотатника пропонуємо кілька «Тем для наших затишних бесід із Дитиною» – про повагу та любов. Заповнений «Нотатник-Щоденник…» можна подарувати, наприклад, у день повноліття Дитини або підготувати до іншого свята», – прокоментувала одна з авторок і координаторок проєкту Людмила Золотюк.

Проєкт реалізовано завдяки підтримці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та команді волонтерів.