Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Визначено двох переможців конкурсу на кращий сценарій відеоробіт "Житомире, я люблю тебе!"

15.06.2020
Визначено двох переможців конкурсу на кращий сценарій відеоробіт

Цього року на щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!» 6 учасників  представили 7 концепцій відеороликів про  наше місто. Призовий фонд -  75 тис. грн.

Переможців конкурсна комісія визначила 11 червня в сесійній залі міської ради після презентацій учасниками своїх пропозицій. Отже, було  презентовано  сценарії  таких відеороликів:

  • «Герої нашого міста»   Тетяною  Пашкевич;
  • «Обличчя твого міста» Валерією  Гончаренко;  
  • «Житомир без стереотипів» Єленою  Гудзевич;
  • «Мій Житомир-Main Stage!» Володимиром  Вербельчуком; 
  • «Житомир надихає» Іван  Новосьоловим;
  • «Діти наше майбутнє» Рамілем Янгуловим та  Сергієм Омельчуком;
  • «Прогулянка містом»  Рамілем Янгуловим.

Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради висловлює вдячність усім учасникам конкурсу: «Дякую усім за роботу та дорогоцінний час! Цього року конкурсна комісія визначила двох  переможців - Гончаренко Валерію з проєктом «Обличчя твого міста» та Вербельчук Володимира зі сценарієм «Мій Житомир-Main Stage!». Кошти буде  розділено  пропорційно між учасниками-переможцями  по 37, 5 тис.грн».

Розкриття тематики, оригінальність/креативний підхід, актуальність - за такими критеріями оцінювала конкурсна комісія.   

У своїх відеороликах переможці розкривають питання сприйняття нашого міста, показують його привабливість, багатогранність та туристичні можливості мальовничого краю Житомира. Так, у відеороботі «Обличчя твого міста» авторка представляє оригінальну концепцію уявлення про місто житомирян, показує  Житомир з різних сторін  як місто талановитих та творчих людей. «Цікавим та незвичним тут, - зазначає  авторка Валерія Гончаренко, -  є використання хуманізації як  художнього засобу, що є новим та не часто застосовується у відеомистецтві».

Культурну ідентичність Житомира через призму театральних образів представлено у  відеоролику «Мій Житомир-Main Stage!». «Головний меседж цієї відеороботи -  моє місто – це головна сцена мого життя! - зазначає автор Володимир Вербельчук. - Тут туристичні магніти «Культові споруди», «Родзинки» «Перлини» оживають, вириваються із сірості та стають театральними підмостками».

Конкурс проводиться з метою патріотичного виховання молоді, формування позитивного іміджу нашого міста та підтримки творчих ініціатив молодих житомирян. Організатор - управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської  міської ради.

Презентація роликів переможців відбудеться восени цього року.