Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Велика розмова про безбар’єрність»: долучайтеся до онлайн-опитування, аби допомогти створити комфортні умови для життя кожного українця

15.06.2020
«Велика розмова про безбар’єрність»: долучайтеся до онлайн-опитування, аби допомогти створити комфортні умови для життя кожного українця

Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами: обмежена мобільність, ментальні та фізичні відмінності, нерозуміння з боку суспільства.

Серед нас є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи.

Тому, за ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської, стартував проєкт щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності, метою якого є зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше зустрічаються українці.

Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.

У опитуванні всього 7 запитань про подолання бар'єрів: в інфраструктурі, освіті, працевлаштуванні, ставленні до людей старшого віку і людей з інвалідністю. Бар'єри часто звичні та невидимі. 

Кожен, хто бере участь в опитуванні, може обрати до будь-якого питання одну чи декілька відповідей, або надати свій варіант відповіді, тим самим допомогти визначити, які саме бар’єри вважають найбільшими, та в подальшому – розробити план дій для їх усунення.

Долучаймося до участі в опитуванні, адже це допоможе зробити крок до безбар’єрності України і створити комфортні умови для життя кожного українця! Це займе лише кілька хвилин!

 Департамент соціальної політики міської ради