Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Національний музей Голодомору-геноциду просить житомирян-очевидців поділитися спогадами про страшні події

15.06.2020
Національний музей Голодомору-геноциду просить житомирян-очевидців поділитися спогадами про страшні події

Національний музей Голодомору-геноциду проводить науково-дослідну, культурно-освітню роботу з метою поширення правди про Голодомор.

Метою даного опитування є дослідження теми геноциду українського народу, висвітлення його причин та наслідків, поширення об’єктивної інформації про нього серед громадян України та світової громадськості.

З метою збору інформації очевидців Голодомору фахівці Музею на початку липня планують відвідати Житомир.

З метою підтримки даного заходу пропонуємо свідкам тих подій, які народилися до 1929 року, проживають в місті Житомирі, їх близьким людям, що пам’ятають найбільший злочин в історії України та готові поділитися інформацією, повідомити про це до 25.06.2020 року на електронну адресу  департаменту соціальної політики Житомирської міської ради upszn@zt-rada.gov.ua, надати  контакти для зв’язку, вказавши номер телефону та ПІБ.

Також тих, хто володіє будь-якою інформацією про місця масового поховання жертв Голодомору 1932 – 1933 рр., просимо звертатись за вищевказаною електронною адресою (додатково вказавши контактний номер та ПІБ) або за номером телефону 47-03-67.

Ваші контакти ми передамо фахівцям Музею для організації зустрічі та запису свідчень, що мають пролити світло на події тих страшних років.

Департамент соціальної політики міської ради