Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Інформація щодо роботи поліклінік та амбулаторій в умовах карантину

19.06.2020
Інформація щодо роботи поліклінік та амбулаторій в умовах карантину
В умовах епідемічної загрози є вкрай небезпечним переміщення, очікування в чергах та зайві контакти. Не варто наражати себе та своїх близьких на небезпеку. Під час проголошеного КАРАНТИНУ кількість консультацій в поліклініках обмежено та проводиться у випадку загрозливого для життя або невідкладного стану пацієнта. Відвідувачі медичних закладів мають дотримуватись дистанції у приміщенні поліклініки, бути в масці та обробляти руки антисептиками, що розташовані на вході в поліклініку.
  Режим роботи поліклінік та телефони для отримання довідкової інформації:
Поліклініка № 1 КП «Лікарня № 1» ЖМР – вул. В. Бердичівська 32
08:00 – 15:00
Телефон: 43-15-27
 
Поліклініка № 2 КП «Лікарня №1» ЖМР – площа Польова, 2
08:00 - 15:00
Телефон: 33-00-25
 
Поліклініка КП «Лікарня № 2 ім. В.П.Павлусенка» ЖМР – вул. Л.Українки, 16
08:00 – 14:00;   рентген-кабінет  08:00
Телефон: 42-48-62; 42-48-64
 
Дитяча поліклініка Корольовського району КП «Дитяча лікарня
імені В.Й.Башека» ЖМР
08:00 - 18:00
Телефон 47-20-98
 
Дитяча поліклініка Богунського району КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» ЖМР
08:00 – 18:00
Телефон 25-97-25.
 
У поліклініках для дорослого населення прийом ведуть вузькопрофільні спеціалісти: хірург, травматолог, офтальмолог, невролог, кардіолог, ендокринолог, ЛОР, акушер-гінеколог (часи прийому необхідно уточнювати за зазначеними вище телефонами).
У дитячих поліклініках прийом за невідкладними станами ведуть фахівці: хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, ендокринолог, отоларинголог, невролог, кардіоревматолог, лікар УЗД. Крім того, в поліклініці по вул. Святослава Ріхтера 23 приймають дерматовенеролог, гінеколог, психіатр, психолог.
Прийом пацієнтів проводиться за направленням сімейного лікаря/педіатра через реєстратуру.
На вході в поліклініку відвідувачам безконтактно вимірюється температура.
Пацієнти з підвищеною температурою оглядаються в окремих приміщеннях (ізоляторах).
Робота ЛКК ведеться на підставі наявної у комісії медичної документації за виключенням тих випадків, коли вирішується питання первинного направлення на МСЕК.
Рецепти оформлюються за попереднім записом до спеціаліста.
В амбулаторіях комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради прийом ведеться черговими лікарями та сестрами медичними. Прийом пацієнтів з ознаками гострого респіраторного захворювання та лихоманкою ведеться в умовах ізолятору або спеціально відведеного для цього кабінету.
З метою уникнення інфікування та розповсюдження коронавірусної інфекції серед медичного персоналу інші співробітники працюють в дистанційному режимі (консультують пацієнтів, оформлюють електронні рецепти на ліки за програмою «Доступні ліки», за необхідності оформлюють електронне направлення на консультації до вузькопрофільних спеціалістів, надають рекомендації та оформлюють документи – довідки, витяги з амбулаторних карт, направлення на МСЕК, тощо).
ЛКК працюють в звичайному режимі.
Огляд пацієнтів з високою температурою на дому здійснюється бригадами невідкладної допомоги, яка за необхідності проводить тестування за допомогою експрес-тестів на грип та COVID-19.
Організована медична бригада для обслуговування новонароджених на дому.
Визначені мобільні бригади для проведення забору матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію для проведення дослідження за допомогою ПЛР.
Для надання консультацій щодо вирішення проблемних питань, графіків роботи амбулаторій та іншої актуальної інформації функціонує контакт центр Центру ПМСД – 0800 33 52 51.
Багато корисної інформації для пацієнтів є на офіційному сайті підприємства https://likar.center/.
17.06.2020 Урядом прийнято рішення про продовження карантину до 31 липня 2020 року. На регіональному рівні рішення щодо послаблення карантинних обмежень приймає обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Упродовж останніх тижнів показник інцидентності, який є одним з показників для послаблення карантинних обмежень, у м. Житомирі залишається вищим за нормативний і, на превеликий жаль, має тенденцію до зростання. (інцидентість - кількість нових випадків коронавірусної інфекції за останні 7 днів на 100 тис населення).
Проте, розуміючи важливість відновлення діяльності амбулаторно-поліклінічних закладів для недопущення погіршення здоров’я населення депутатами Житомирської міської ради прийнято рішення направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Головного державного санітарного лікаря України Ляшка В.К.
Управління охорони здоров'я міської ради