Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі підвели підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період

24.06.2020
У Житомирі підвели підсумки  роботи міського господарства в  осінньо-зимовий  період

На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради 24 червня було прийнято рішення «Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та завдання з підготовки до нового осінньо-зимового періоду 2020-2021 років».

Начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун зазначив, що попередній опалювальний сезон пройшов належним чином, що вдалося досягти завдяки належній підготовці об’єктів соціальної, культурної сфери, комунальних підприємств та житлового фонду міста в підготовчий період 2019 року.

У літньому періоді 2020 року КП «Житомиртелокомуненерго» передбачено замінити 3,1 км аварійних ділянок теплових мереж у різних районах міста, виконати поточний ремонт 54 котелень, капітально відремонтувати 5 од. котлів та підготувати 73 центральних теплових пунктів.

Також продовжуються  виконання КП «Житомирводоканал» робіт із заміни центральних водопровідних мереж великих діаметрів та заміна запірної арматури, що забезпечить якісним водопостачанням споживачів міста.

Комунальними підприємствами «Експлуатація штучних споруд», «Зеленбуд», ЕМЗО «Міськсвітло» буде виконано планові заходи щодо належного утримання та підготовки об’єктів благоустрою та зовнішнього освітлення для сталої роботи в осінньо-зимовому сезоні.

Житлово-експлуатаційними підприємствами забезпечується комплексні заходи щодо підготовки підвідомчих будинків.