Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирській міській ОТГ кафе та ресторанам дозволили приймати відвідувачів всередині

25.06.2020
У Житомирській міській ОТГ кафе та ресторанам дозволили приймати відвідувачів всередині

Сьогодні, 25 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради ухвалили рішення щодо відновлення повноцінної роботи закладів громадського харчування на території Житомирської міської ОТГ з урахуванням карантинних обмежень.

«З  урахуванням протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.06.2020, викласти абзац 4 підпункту 7 пункту 1 рішення виконавчого комітету від 22.05.2020 № 578«Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади» в новій редакції», - зауважив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

У документі йдеться про те, що з 26 червня кафе та ресторани зможуть приймати відвідувачів не лише на відкритих (літніх) майданчиках, але й всередині приміщень з умовою роботи до 22:00.

Власники мають забезпечити дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років). Крім того, персонал має бути забезпечений засобами індивідуального захисту обличчя, очей та рук.

Відвідувачі також повинні перебувати у приміщенні у респіраторах або захисних масках (крім часу приймання їжі), та дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних норм.

Повний текст рішення виконкому читайте тут.

Зазначимо, що раніше заклади громадського харчування могли приймати відвідувачів лише на літніх майданчиках.