Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирській міській ОТГ тривають ремонти доріг

22.07.2020
 У Житомирській міській ОТГ тривають ремонти доріг

У Житомирській міський ОТГ продовжують ремонтні роботи асфальтного покриття. Так вже до кінця тижня заплановано завершити роботи  на вулицях Леха Качинського та Чуднівській. Міський голова Сергій Сухомлин проінспектував хід виконання робіт, адже роботи  планують завершити вже до кінця тижня. 

Вже за два тижні тут зможуть наносити розмітку: центральні смуги буде звужено, аби вільно могли пересуватися велосипедисти.

 «Цього року плануємо перекласти асфальт на ділянці від Довженка до Жуйка та відремонтувати вулицю Грушевського. Далі  ставимо за мету переукласти асфальт на Київській від майдану Соборного до ЦУМу. Ділянка складна, із заміною комунікацій. Після завершення названих ремонтів — наше комунальне підприємство УАШ ремонтуватиме асфальтне покриття на Театральній. Загалом на цей рік місто виділило 60 мільйонів гривень на поточні ремонти дорожнього покриття в Житомирі», - зазначив Сергій Сухомлин.

Також, близько тижня тому завершили ремонтні роботи на вулиці Покровській. Нині триває тендер на продовження ремонту дороги на  Великій Бердичівській.

Нагадаємо, що на початку травня міський голова в  інтерв’ю   журналістам зазначив, що міська влада виділила в цьому році на поточні ремонти доріг близько 60 мільйонів гривень і на деяких вулицях передбачено повну заміну асфальтного покриття. Впродовж 2020 року в Житомирі планують провести поточний ремонт доріг одразу на кількох центральних вулицях. Так, заплановано поточний ремонт 71 вулиці та провулків.