Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Інформація про виконання бюджету житомирської громади за І півріччя

23.07.2020
Інформація про виконання бюджету житомирської громади за І  півріччя

Сьогодні, 23 липня, члени виконавчого комітету міської ради заслухали інформацію про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади  за  І  півріччя  2020  року.
Директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук зазначила: «До бюджету Житомирської міської ОТГ за півріччя 2020 року надійшло 1 мільярд 323 мільйони гривень, у тому числі власні доходи загального фонду 930 мільйонів та 328 мільйонів  трансфертів». 
У порівнянні з плановими показниками загальний фонд бюджету громади виконано на 92,7%. «Обсяг недоотриманих коштів -  73 мільйони гривень. Причина – обмежувальні заходи, пов’язані з протидією поширенню коронавірусної інфекції», - додає директор департаменту.
Порівняно з першим півріччям 2019 року показники зросли на 9% або на 76,6 мільйонів гривень. За доходами загального фонду місцевий бюджет виконано на 49% від річного показника, а в цілому разом зі спеціальним фондом на 48,9%,  що, за словами фахівців, є  позитивним показником.
Звіт про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року буде подано на  розгляд міської ради.