Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомир відвідають учасники мотопробігу "За єдність України"

24.07.2020
Житомир відвідають учасники  мотопробігу

Сьогодні,  24 липня,  приблизно з 14.15-14.30  на майдан Соборний   прибудуть 60 мотолюбителів учасників акції "За єдність України", і після невеликого відпочинку та спілкування з мешканцями міста вирушать до столиці нашої країни.

Учасники акції стартували 20 липня у місті Ужгород, а за 2 тижні фінішуватимуть на острові Хортиця, що на Запоріжжі. За цей час учасники проїдуть понад 6 тисяч кілометрів через 50 міст України.

Зі слів організатора мотопробігу Миколи Спірідонова до учасників мотопробігу долучаються  все більше охочих з різних куточків України: «Нещодавно з Бердянська людина приїхала, зі Слов’янська. І це здорово, це єднає всіх, єднає державу. І я думаю, що люди зрозуміють, що ми всі однакові, які б не були в нас відмінності, ми повинні бути разом».

Із державним прапором та кримськотатарським стягом байкери з усієї країни та з-за кордону, за планом, 1 серпня повинні прибути у с. Чонгар Херсонської області, де відбудеться церемонія передачі кримськотатарського прапора в анексований Крим.