Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Громадський транспорт Житомира відновлює перевезення пасажирів без перепусток

28.07.2020
Громадський транспорт Житомира відновлює перевезення пасажирів без перепусток

З 1 серпня пасажири можуть користуватися  житомирським громадським транспортом без спеціальних перепусток.  Рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2020 №423  «Про організацію перевезення громадським транспортом  на час обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID -19 визнано таким, що втратило чинність.

Зауважено, що обмеження стосовно кількості пасажирів у салоні транспортного засобу залишаються: пасажирів має бути  не більше, ніж  посадкових місць. Масочний режим, дотримання санітарних та протиепідемічних заходів – обов’язкова умова.

«Введення спецперепусток дало можливість розвантажити громадський транспорт, аби  люди, які працюють, могли дістатися до роботи.На сьогодні більшість міст проїзд по перепустках в громадському транспорті відмінили", - зазначив Констянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.

Нагадаємо, що  режим перепусток  в міському  громадському транспорті  діяв з 6 квітня 2020 року.  Спеціальні перепустки  давали  право на проїзд у години пік в громадському транспорті.