Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин вручив ключі від помешкання особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

30.07.2020
Сергій Сухомлин вручив ключі від помешкання  особі з числа  дітей, позбавлених батьківського піклування

Сьогодні міський голова Сергій Сухомлин вручив 22-річному Євгенію   ключі від житла та привітав новосельця з чудовою подією.

Помешкання  загальною площею 29,11 кв. м на вул. Шевченка включено до житлового фонду соціального призначення та надане на праві користування  Євгенію як особі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Квартира повністю придатна для проживання, наразі дооблаштовується  меблями та  побутовою технікою.

«Це для мене важлива подія: тепер я маю теплий і  затишний куточок, в якому буду проживати.  Дякую від щирого серця  міському голові Сергію Івановичу та депутатам міської ради», - звернувся до депутатського корпусу Євгеній.

Соціальне житло  придбано за рахунок  коштів місцевого з обласного та бюджетів на умовах співфінансування: 50/50 згідно регіональної (комплексної) цільової  Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018–2021 роки та Програми забезпечення та захисту прав дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Додамо, що при виконавчому комітеті міської ради на соціальному квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, перебуває шестеро осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  з яких вже п’ятеро отримали соціальне житло.

Нагадаємо, що  24 липня Сергій Сухомлин підписав  договір купівлі-продажу соціального житла в Житомирі.