Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Волонтерами доброї волі називають європейці житомирське «Сонечко»

04.08.2017
Волонтерами доброї волі  називають європейці житомирське «Сонечко»

Нещодавно у рідний Житомир повернулися з європейського турне вихованці Житомирського академічного ансамблю «Сонечко». Поїздка була дуже насиченою: 40 вихованців ансамблю з 5 по 31 липня під час участі у різноманітних міжнародних фестивалях дали 5 концертів у Польщі, 13 – в Італії, 4 – у Румунії.

«Не вперше житомирське «Сонечко» зустрічають європейські глядачі тривалими оплесками. Але цього разу люди, не лише оплесками, стоячи, дякували «Сонечку» за їхнє мистецтво», - каже Тетяна Гузун, художній керівник, народний артист України, Почесний громадяни м. Житомира.

 «Дуже вражало, що в Європі мало знають про те, що насправді відбувається в Україні. Під час туру ми зустрічалися із європейцями, які вважали, що в Україні відбувається внутрішній конфлікт, а не війна за незалежність та територіальну цілісність України. Після  виступів «Сонечка» до нас часто підходили європейці і казали, що українці – це прекрасна, талановита, дуже красива нація, гідна бути у родині європейських народів», - зазначає Михайло Гузун, художній керівник, народний артист України, Почесний громадян м. Житомира.

 Михайло та Тетяна Гузун від імені педагогів, вихованців «Сонечка» та їх батьків висловлюють слова щирої подяки представникам обласної та міської влади, депутатського корпусу за можливість брати участь у таких фестивалях та наголошують, що такі поїздки дуже потрібні, тому що вони не лише сприяють культурній інтеграції Житомира у європейський простір, але й надають європейській спільноті правдиву інформацію про Україну. 

«Волонтерами доброї волі, інформаторами про правду в нашій країні називали нас європейці», -  наголосив Михайло Гузун.