Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

25 серпня - День пам’яті Героя Сергія Шмиріна

25.08.2020
 25  серпня - День пам’яті Героя Сергія Шмиріна
 
 
Шмирін Сергій Васильович, народився 25 липня 1972 року  в Іркутській області( Росія). У шкільному віці з батьками переїхав до м. Житомира. Зі школи займався спортом — класичною боротьбою, був чемпіоном області. Після школи закінчив ПТУ №17, працював на заводі “Електровимірювач”.
Служити до війська пішов з романтичних міркувань, був у навчальному  загоні у Крондштадті, служив безпосередньо у Мурманський області на флоті.
Після служби працював на Житомирському меблевому комбінаті, на взуттєвій фабриці “Крок”, у страховій компанії. Був засновником Житомирської обласної громадської організації “СК Самольот”. У 2010 році балотувався до депутатського корпусу Житомирської міської ради.
Житомирянин Сергій Шмирін (позивний «Боцман») був мобілізований і служив у Бердичівській 26-й артилерійській бригаді, після закінчення мобілізації він залишився на контракт.    
«Ми багато пройшли. Було хороше, було погане, але він був товаришем, якого рідко коли знайдеш, - відважним, сміливим, іноді безрозсудливим,- на війні всі такі. В липні 2014-го ми прибули на фронт, під містом Щастя познайомилися. Він був розумним, грамотним, багато що міг підказати і направити. Він колись служив підводником, тому ми його охрестили «Боцманом», - каже товариш по службі Сергій.
 Помер Герой АТО від важких поранень  в Харківському госпіталі 25 серпня 2018 року.
Герої не вмирають!