Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Міська влада контролює хід прибирання прибудинкових територій від будівельного сміття

12.04.2017
Міська влада контролює хід прибирання прибудинкових територій від будівельного сміття

      12 квітня відбулася виїзна нарада радника Житомирського міського голови Юрія Антіпова з підрядниками, які виконували ремонт асфальтного покриття в мікрорайоні Польова. Юрій Антіпов разом з представниками КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира», управління житлового господарства та депутатом міської ради Олександром Рибаком перевірили хід прибирання прибудинкових територій від будівельного сміття. Спеціалісти КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» вказали підрядникам на недоопрацювання та виписали припис.
 
    «У п'ятницю ми виїзджали сюди і ситуація була протилежна. Можна сказати, що хлопці відносно добре попрацювали, але багато речей вони ще не доробили до кінця на нижній Польовий. Десь частково невивезене будівельне сміття, десь плити перекриття вони не прибрали. Найголовніше, що робота почалася в цьому процесі. Сьогодні інспекцією з благоустрою було вручено припис ШБУ-19 за невиконання взятих на себе зобов'язань по благоустрою. Я думаю, що на наступному тижні ми знову влаштуємо точкове виїзне засідання по локальних об'єктах і зробимо остаточні висновки по підрядникам», - сказав радник Житомирського міського голови Юрій Антіпов.

    Нагадаємо: 7 квітня фахівці управління житлового господарства разом з представниками технагляду та підрядних компаній, здійснили перевірку завершення ремонтних робіт на території мікрорайону. Підрядні роботи на території мікрорайону Польова виконують три компанії: ПрАТ «ШБУ № 19», ФОП «Петросян Е.О.» та КП «Житомирське управління автомобільних шляхів».