Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин вручив перші портфелики дітлахам з особливими освітніми потребами

01.09.2020
Сергій Сухомлин вручив  перші портфелики дітлахам з особливими освітніми потребами

Міський голова Сергій Сухомлин зустрівся з дітлахами  з особливими освітніми потребами, які сьогодні вперше сядуть за шкільні парти   спеціальної загальноосвітньої школи. Цьогоріч  з них семеро – житомирян. Тут готують діток до самостійного життя, адаптовують  до суспільства, дають спеціальну освіту. Окрім того, у закладі постійно розширюють спектр виробничого спрямування, аби  випускники змогли вчитися  далі та працевлаштуватись.

Сьогодні спеціальна школа обласної ради зустрічає дітлахів Житомирської міської ОТГ, а  завтра  відповідно до Регламенту  закладу поріг школи переступлять малюки  з області.  На сьогодні тут навчається 205 учнів у 18 класах.

«Ми формуємо правильне бачення у суспільстві до дітей з особливими освітніми потребами. Ці дітки потребують багато  уваги, любові та підтримки та  можуть радувати своєю творчістю та новими можливостями», - кажуть  фахівці закладу.  

Сергій Сухомлин привітав учнів, батьків та педагогічний колектив з початком навчального року. Діти отримали від міського голови та БФ "Карітас-Житомир" перші портфелики зі шкільним приладдям, побажання щастя, добра і натхнення.

До слова,  у  2020-2021 навчальному році,  за інформацією департаменту освіти  міської  ради, у закладах Житомирської міської ОТГ - 109 перших класів, у яких навчатимуться  3 294 учні. Формат проведення 1 вересня 2020 року в  закладах загальної середньої освіти визначається індивідуально.

Зазначимо також, що Міністерством освіти та науки України  було рекомендовано організувати  1 вересня 2020 року проведення Першого уроку, спрямованого на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-19, на тему "Культура здорового способу життя у нових обставинах".